8D021K39PN
Hua Hua
Tau Wae: 8D021K39PN
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua 8D 39C 37#20 2#16 PIN RECP
Ngā Rauemi: 1.8D021K39PN.pdf2.8D021K39PN.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 771 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 771 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 8D021K39PN
Tau Wae 8D021K39PN Kaihanga Souriau Connection Technology
He Rahinga Kei te wātea 771 pcs Pepa Raraunga 1.8D021K39PN.pdf2.8D021K39PN.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 21-39 Rauemi Hee Stainless Steel
Kua oti te Rei Passivated Raupapa MIL-DTL-38999 Series III, 8D
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 1792-2828
Whakatakotoranga N (Normal) Tae Mahi -65°C ~ 200°C
Tau o nga Tauranga 39 Momo Tae Panel Mount
Tae Whakatu Flange Ko te Whakatau Whakamatau -
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Kōkuhu Rauemi Thermoplastic Tiaki Ingoa IP67 - Dust Tight, Waterproof
Ngā āhuatanga - Pato Tere Threaded
Whakaahuatanga Taipitopito 39 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Whakatauranga onamata 7.5A, 13A