8D021K41PN-LC
Hua Hua
Tau Wae: 8D021K41PN-LC
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua CONN RCPT HSNG MALE 41POS PNL MT
Ngā Rauemi: 1.8D021K41PN-LC.pdf2.8D021K41PN-LC.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 913 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 913 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 8D021K41PN-LC
Tau Wae 8D021K41PN-LC Kaihanga Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga CONN RCPT HSNG MALE 41POS PNL MT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 913 pcs Pepa Raraunga 1.8D021K41PN-LC.pdf2.8D021K41PN-LC.pdf
Momo For Male Pins Te whakangungu Shielded
Rahi Rahi, MIL - Rahi Hiku - Whakauru 21-41
Rauemi Hee Stainless Steel Kua oti te Rei Passivated
Raupapa MIL-DTL-38999 Series III, 8D Packaging Bulk
Ētahi Ingoa 1792-2835 Whakatakotoranga N (Normal)
Tae Mahi -65°C ~ 200°C Tau o nga Tauranga 41
Tuhipoka Contacts Not Included Momo Tae Panel Mount
Tae Whakatu Flange Ko te Whakatau Whakamatau -
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Kōkuhu Rauemi Thermoplastic Tiaki Ingoa IP67 - Dust Tight, Waterproof
Kei roto - Tae Housing -
Ngā āhuatanga Firewall Usage Pato Tere Threaded
Whakaahuatanga Taipitopito 41 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Firewall Usage Te whakakotahi i nga mea matai, te papa -