8D015K18PN
Hua Hua
Tau Wae: 8D015K18PN
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua 8D 18C 18#20 PIN RECP
Ngā Rauemi: 1.8D015K18PN.pdf2.8D015K18PN.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 8D015K18PN
Tau Wae 8D015K18PN Kaihanga Souriau Connection Technology
He Rahinga Kei te wātea 1181 pcs Pepa Raraunga 1.8D015K18PN.pdf2.8D015K18PN.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 15-18 Rauemi Hee Stainless Steel
Kua oti te Rei Passivated Raupapa MIL-DTL-38999 Series III, 8D
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 1792-1911
Whakatakotoranga N (Normal) Tae Mahi -65°C ~ 200°C
Tau o nga Tauranga 18 Momo Tae Panel Mount
Ngā āhuatanga - Pato Tere Threaded
Whakaahuatanga Taipitopito 18 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Whakatauranga onamata 7.5A
Whakaaetanga Mea Copper Alloy Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae -
Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold Momo Hononga Receptacle, Male Pins
Tae - Ko te whakatuwhera o te tau -
Rauemi Backshell, Pae - Nga tono Aviation, Marine, Military
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
8D015K19BN
8D015K19BN
Kaihanga: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga: 8D 19C 19#20 SKT RECP
I roto i te taonga: 1200 pcs
Tikiake: 8D015K19BN.pdf
RFQ
8D015K15SN
8D015K15SN
Whakaahuatanga: 8D 15C 14#20 1#16 SKT RECP
I roto i te taonga: 1129 pcs
Tikiake: 8D015K15SN.pdf
RFQ
8D015K18PN-LC
8D015K18PN-LC
Whakaahuatanga: CONN RCPT HSNG MALE 18POS PNL MT