8D015K15PN
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 8D015K15PN
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua 8D 15C 14#20 1#16 PIN RECP
Ngā Rauemi: 1.8D015K15PN.pdf2.8D015K15PN.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 8D015K15PN
Tau Wae 8D015K15PN Kaihanga Souriau Connection Technology
He Rahinga Kei te wātea 1071 pcs Pepa Raraunga 1.8D015K15PN.pdf2.8D015K15PN.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 15-15 Rauemi Hee Stainless Steel
Kua oti te Rei Passivated Raupapa MIL-DTL-38999 Series III, 8D
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 1792-1905
Whakatakotoranga N (Normal) Tae Mahi -65°C ~ 200°C
Tau o nga Tauranga 15 Momo Tae Panel Mount
Tae Whakatu Flange Ko te Whakatau Whakamatau -
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Kōkuhu Rauemi Thermoplastic Tiaki Ingoa IP67 - Dust Tight, Waterproof
Ngā āhuatanga - Pato Tere Threaded
Whakaahuatanga Taipitopito 15 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Whakatauranga onamata 7.5A, 13A
Whakaaetanga Mea Copper Alloy Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae -
Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold Momo Hononga Receptacle, Male Pins
Tae - Ko te whakatuwhera o te tau -
Rauemi Backshell, Pae - Nga tono Aviation, Marine, Military
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
8D015K05SN
8D015K05SN
Kaihanga: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga: 8D 5C 5#16 SKT RECP
I roto i te taonga: 1188 pcs
Tikiake: 8D015K05SN.pdf
RFQ
8D015K15PN-LC
8D015K15PN-LC
Whakaahuatanga: CONN RCPT HSNG MALE 15POS PNL MT