8D015K18PN-LC
Hua Hua
Tau Wae: 8D015K18PN-LC
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua CONN RCPT HSNG MALE 18POS PNL MT
Ngā Rauemi: 1.8D015K18PN-LC.pdf2.8D015K18PN-LC.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 8D015K18PN-LC
Tau Wae 8D015K18PN-LC Kaihanga Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga CONN RCPT HSNG MALE 18POS PNL MT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1196 pcs Pepa Raraunga 1.8D015K18PN-LC.pdf2.8D015K18PN-LC.pdf
Momo For Male Pins Te whakangungu Shielded
Rahi Rahi, MIL - Rahi Hiku - Whakauru 15-18
Rauemi Hee Stainless Steel Kua oti te Rei Passivated
Raupapa MIL-DTL-38999 Series III, 8D Packaging Bulk
Ētahi Ingoa 1792-1912 Whakatakotoranga N (Normal)
Tae Mahi -65°C ~ 200°C Tau o nga Tauranga 18
Tuhipoka Contacts Not Included Momo Tae Panel Mount
Kei roto - Tae Housing -
Ngā āhuatanga Firewall Usage Pato Tere Threaded
Whakaahuatanga Taipitopito 18 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Firewall Usage Te whakakotahi i nga mea matai, te papa -