SCH4312-220
Signal TransformerSignal Transformer
SCH4312-220 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SCH4312-220
Kaihanga / Waitohu: Signal Transformer
Whakaahuatanga hua FIXED IND 22UH 500MA 930 MOHM
Ngā Rauemi: SCH4312-220.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SCH4312-220
Tau Wae SCH4312-220 Kaihanga Signal Transformer
Whakaahuatanga FIXED IND 22UH 500MA 930 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 168016 pcs Pepa Raraunga SCH4312-220.pdf
Tuhinga o mua - Breakdown - Whakamahi Unshielded
Momo - Rahi / Rahi 0.248" L x 0.220" W (6.30mm x 5.60mm)
Raupapa SCH4312 RoHS Tūnga Tape & Reel (TR)
Ratonga - Ko te poari Nonstandard
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Waehanga Kaihanga SCH4312-220 Teitei - Tae (Max) 0.051" (1.30mm)
Momo Hangarau 22µH Nga wa - Whakamātautau -
Maha - Te Whakaoho Whaiaro 930 mOhm Max Whakaahua nui 22µH Unshielded Inductor 500mA 930 mOhm Max Nonstandard
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±20% Taitapa - Tae -
Whakaahuatanga FIXED IND 22UH 500MA 930 MOHM Te wa roa 100kHz
DC Resistance (DCR) 370mA Whakatauranga onamata 500mA