SCH4312-101
BelBel
SCH4312-101 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SCH4312-101
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua FIXED IND 100UH 260MA 3.36 OHM
Ngā Rauemi: SCH4312-101.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SCH4312-101
Tau Wae SCH4312-101 Kaihanga Bel
Whakaahuatanga FIXED IND 100UH 260MA 3.36 OHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 183544 pcs Pepa Raraunga SCH4312-101.pdf
Momo - Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.248" L x 0.220" W (6.30mm x 5.60mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa SCH4312
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Nonstandard
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Kore -
Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz Inangarangi 100µH
Teitei - Tae (Max) 0.051" (1.30mm) Maha - Te Whakaoho Whaiaro -
Whakaahuatanga Taipitopito 100µH Unshielded Inductor 260mA 3.36 Ohm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 3.36 Ohm Max
Whakatauranga onamata 260mA I teie nei - Maama 180mA
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
SCH4-L
SCH4-L
Kaihanga: Panduit
Whakaahuatanga: CONN SPLICE 4 AWG CRIMP PAN-LUG