SCH4312-2R2
BelBel
SCH4312-2R2 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SCH4312-2R2
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua FIXED IND 2.2UH 1.38A 104 MOHM
Ngā Rauemi: SCH4312-2R2.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SCH4312-2R2
Tau Wae SCH4312-2R2 Kaihanga Bel
Whakaahuatanga FIXED IND 2.2UH 1.38A 104 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 159570 pcs Pepa Raraunga SCH4312-2R2.pdf
Momo - Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.248" L x 0.220" W (6.30mm x 5.60mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa SCH4312
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Nonstandard
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Kore -
Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz Inangarangi 2.2µH
Teitei - Tae (Max) 0.051" (1.30mm) Maha - Te Whakaoho Whaiaro -
Whakaahuatanga Taipitopito 2.2µH Unshielded Inductor 1.38A 104 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 104 mOhm Max
Whakatauranga onamata 1.38A I teie nei - Maama 1.3A