STPS2H100UF
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STPS2H100UF Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: STPS2H100UF
Kaihanga / Waitohu: STMicroelectronics
Whakaahuatanga hua DIODE SCHOTTKY 100V 2A SMBFLAT
Ngā Rauemi: STPS2H100UF.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5000 pcs
10000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o STPS2H100UF
Tau Wae STPS2H100UF Kaihanga STMicroelectronics
Whakaahuatanga DIODE SCHOTTKY 100V 2A SMBFLAT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 182831 pcs Pepa Raraunga STPS2H100UF.pdf
Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 790mV @ 2A Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max) 100V
Pūrere Pūrere Whakarato SMBflat Tere Fast Recovery = 200mA (Io)
Raupapa - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case DO-221AA, SMB Flat Leads Ētahi Ingoa 497-8028-2
STPS2H100UF-ND
Te Mahinga Mahi - Ngaru 175°C (Max) Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 29 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Tono Schottky
Whakaahuatanga Taipitopito Diode Schottky 100V 2A Surface Mount SMBflat I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 1µA @ 100V
I teie nei - Te Whakatika Ritenga (Io) 2A Capacitance @ Vr, F -
Tau Wae Tuakiri STPS2H100
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
STPS2H100UY
STPS2H100UY
Kaihanga: STMicroelectronics
Whakaahuatanga: DIODE SCHOTTKY 100V 2A SMB
I roto i te taonga: 367214 pcs
Tikiake: STPS2H100UY.pdf
RFQ
STPS2H100U
STPS2H100U
Kaihanga: STMicroelectronics