STPS2H100AY
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STPS2H100AY Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: STPS2H100AY
Kaihanga / Waitohu: STMicroelectronics
Whakaahuatanga hua DIODE SCHOTTKY 100V 2A SMA
Ngā Rauemi: STPS2H100AY.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o STPS2H100AY
Tau Wae STPS2H100AY Kaihanga STMicroelectronics
Whakaahuatanga DIODE SCHOTTKY 100V 2A SMA Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 138227 pcs Pepa Raraunga STPS2H100AY.pdf
Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 790mV @ 2A Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max) 100V
Pūrere Pūrere Whakarato SMA (DO-214AC) Tere Fast Recovery = 200mA (Io)
Raupapa Q Automotive Packaging Original-Reel®
Paa / Case DO-214AC, SMA Ētahi Ingoa 497-11102-6
Te Mahinga Mahi - Ngaru -40°C ~ 175°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 25 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Tono Schottky
Whakaahuatanga Taipitopito Diode Schottky 100V 2A Surface Mount SMA (DO-214AC) I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 1µA @ 100V
I teie nei - Te Whakatika Ritenga (Io) 2A Capacitance @ Vr, F -