STPS2H100AF
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STMicroelectronics
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: STPS2H100AF
Kaihanga / Waitohu: STMicroelectronics
Whakaahuatanga hua DIODE SCHOTTKY 100V 2A SMAFLAT
Ngā Rauemi: 1.STPS2H100AF.pdf2.STPS2H100AF.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10000 pcs
30000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o STPS2H100AF
Tau Wae STPS2H100AF Kaihanga STMicroelectronics
Whakaahuatanga DIODE SCHOTTKY 100V 2A SMAFLAT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 539635 pcs Pepa Raraunga 1.STPS2H100AF.pdf2.STPS2H100AF.pdf
Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 790mV @ 2A Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max) 100V
Pūrere Pūrere Whakarato SMAflat Tere Fast Recovery = 200mA (Io)
Raupapa Automotive, AEC-Q101 Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case DO-214AC, SMA Flat Leads Ētahi Ingoa 497-17871-2
STPS2H100AF-ND
Te Mahinga Mahi - Ngaru -65°C ~ 175°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 29 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Tono Schottky
Whakaahuatanga Taipitopito Diode Schottky 100V 2A Surface Mount SMAflat I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 1µA @ 100V
I teie nei - Te Whakatika Ritenga (Io) 2A Capacitance @ Vr, F -