BTW69-1200RG
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
BTW69-1200RG Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: BTW69-1200RG
Kaihanga / Waitohu: STMicroelectronics
Whakaahuatanga hua IC SCR 1200V 50A TOP-3
Ngā Rauemi: BTW69-1200RG.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
30 pcs
120 pcs
510 pcs
1020 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BTW69-1200RG
Tau Wae BTW69-1200RG Kaihanga STMicroelectronics
Whakaahuatanga IC SCR 1200V 50A TOP-3 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 24341 pcs Pepa Raraunga BTW69-1200RG.pdf
Ngaohihi - I te Whenua (Vtm) (Max) 1.9V Momotuhi - Tae Atu 1.2kV
Pupuhi - Puta Puta (Vgt) (Max) 1.3V Pūrere Pūrere Whakarato TOP3
Raupapa - Momo SCR Standard Recovery
Packaging Tube Paa / Case TOP-3
Ētahi Ingoa 497-2434
497-2434-ND
BTW69-1200
BTW691200RG
Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito SCR 1.2kV 50A Standard Recovery Through Hole TOP3
I teie nei - I te Ture (RMS) (Max) 50A I teie nei - I te State (He (AV)) (Max) 32A
I teie nei - Tae Atu (Tae) 10µA I teie nei - No Rep. Wahi 50, 60Hz (Itsm) 580A, 610A
I teie nei - Whakaaetia (Ih) (Max) 150mA I teie nei - Puta Puta (Igt) (Max) 80mA