BTW68-800RG
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
BTW68-800RG Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: BTW68-800RG
Kaihanga / Waitohu: STMicroelectronics
Whakaahuatanga hua SCR 800V 30A ISOLATED TOP3
Ngā Rauemi: BTW68-800RG.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
30 pcs
120 pcs
510 pcs
1020 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BTW68-800RG
Tau Wae BTW68-800RG Kaihanga STMicroelectronics
Whakaahuatanga SCR 800V 30A ISOLATED TOP3 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 29052 pcs Pepa Raraunga BTW68-800RG.pdf
Ngaohihi - I te Whenua (Vtm) (Max) 2.1V Momotuhi - Tae Atu 800V
Pupuhi - Puta Puta (Vgt) (Max) 1.5V Pūrere Pūrere Whakarato TOP3
Raupapa - Momo SCR Standard Recovery
Packaging Tube Paa / Case TOP-3
Ētahi Ingoa 497-3805-5
BTW68800RG
Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito SCR 800V 30A Standard Recovery Through Hole TOP3
I teie nei - I te Ture (RMS) (Max) 30A I teie nei - I te State (He (AV)) (Max) 19A
I teie nei - Tae Atu (Tae) 20µA I teie nei - No Rep. Wahi 50, 60Hz (Itsm) 400A, 420A
I teie nei - Whakaaetia (Ih) (Max) 75mA I teie nei - Puta Puta (Igt) (Max) 50mA