BTW67-600
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
BTW67-600 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: BTW67-600
Kaihanga / Waitohu: STMicroelectronics
Whakaahuatanga hua IC SCR 50A 600V RD91-3
Ngā Rauemi: BTW67-600.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BTW67-600
Tau Wae BTW67-600 Kaihanga STMicroelectronics
Whakaahuatanga IC SCR 50A 600V RD91-3 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 17906 pcs Pepa Raraunga BTW67-600.pdf
Ngaohihi - I te Whenua (Vtm) (Max) 1.9V Momotuhi - Tae Atu 600V
Pupuhi - Puta Puta (Vgt) (Max) 1.3V Pūrere Pūrere Whakarato RD91
Raupapa - Momo SCR Standard Recovery
Packaging Bulk Paa / Case RD-91
Ētahi Ingoa 497-6679
BTW67-600-ND
BTW67600
Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Momo Tae Chassis Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito SCR 600V 50A Standard Recovery Chassis Mount RD91
I teie nei - I te Ture (RMS) (Max) 50A I teie nei - I te State (He (AV)) (Max) 32A
I teie nei - Tae Atu (Tae) 10µA I teie nei - No Rep. Wahi 50, 60Hz (Itsm) 580A, 610A
I teie nei - Whakaaetia (Ih) (Max) 150mA I teie nei - Puta Puta (Igt) (Max) 80mA