WFM120-120P321
SICKSICK
SICK
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: WFM120-120P321
Kaihanga / Waitohu: SICK
Whakaahuatanga hua FORK SENSOR WFM SERIES
Ngā Rauemi:
Waehere Stock 588 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 588 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o WFM120-120P321
Tau Wae WFM120-120P321 Kaihanga SICK
Whakaahuatanga FORK SENSOR WFM SERIES Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 588 pcs Pepa Raraunga
Raupapa WFM Mahinga Whakaaro Optical Flag
Te Whakaaro Tae 4.724" (120mm) Wā Whakautu 125µs
Paa / Case Module, Connector Whirihoranga Whakaputa PNP
Ētahi Ingoa 6037832 Tae Mahi -10°C ~ 60°C (TA)
Momo Tae Chassis Mount Te Tae Kaituku Taeke 3 Weeks
Whakaahuatanga Taipitopito Optical Sensor Optical Flag 4.724" (120mm) PNP Module, Connector