WFM50-60N311
SICKSICK
SICK
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: WFM50-60N311
Kaihanga / Waitohu: SICK
Whakaahuatanga hua FORK SENSOR WFM SERIES
Ngā Rauemi:
Waehere Stock 636 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 636 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o WFM50-60N311
Tau Wae WFM50-60N311 Kaihanga SICK
Whakaahuatanga FORK SENSOR WFM SERIES Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 636 pcs Pepa Raraunga
Raupapa WFM Mahinga Whakaaro Optical Flag
Te Whakaaro Tae 1.969" (50mm) Wā Whakautu 125µs
Paa / Case Module, Connector Whirihoranga Whakaputa NPN
Ētahi Ingoa 6037827 Tae Mahi -10°C ~ 60°C (TA)
Momo Tae Chassis Mount Te Tae Kaituku Taeke 3 Weeks
Whakaahuatanga Taipitopito Optical Sensor Optical Flag 1.969" (50mm) NPN Module, Connector