WFM30-40P311
SICKSICK
SICK
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: WFM30-40P311
Kaihanga / Waitohu: SICK
Whakaahuatanga hua FORK SENSOR WFM SERIES
Ngā Rauemi:
Waehere Stock 862 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 862 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o WFM30-40P311
Tau Wae WFM30-40P311 Kaihanga SICK
Whakaahuatanga FORK SENSOR WFM SERIES Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 862 pcs Pepa Raraunga
Raupapa WFM Mahinga Whakaaro Optical Flag
Te Whakaaro Tae 1.181" (30mm) Wā Whakautu 125µs
Paa / Case Module, Connector Whirihoranga Whakaputa PNP
Ētahi Ingoa 6037820 Tae Mahi -10°C ~ 60°C (TA)
Momo Tae Chassis Mount Te Tae Kaituku Taeke 3 Weeks
Whakaahuatanga Taipitopito Optical Sensor Optical Flag 1.181" (30mm) PNP Module, Connector