MM08-60APS-ZTK
SICKSICK
MM08-60APS-ZTK Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MM08-60APS-ZTK
Kaihanga / Waitohu: SICK
Whakaahuatanga hua SEN PROX MAG PNP 60MM M8
Ngā Rauemi: MM08-60APS-ZTK.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MM08-60APS-ZTK
Tau Wae MM08-60APS-ZTK Kaihanga SICK
Whakaahuatanga SEN PROX MAG PNP 60MM M8 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 1180 pcs Pepa Raraunga MM08-60APS-ZTK.pdf
Tuhinga o mua 10 V ~ 30 V Kāhua Whakamutunga Connector
Te whakangungu Unshielded Raupapa -
Te Whakaaro Tae 2.362" (60mm) Nga Urupare Whakautu 1kHz
Paa / Case Cylinder, Threaded - M8 Momo putanga PNP-NO, 3-Wire
Ētahi Ingoa 1040067
Tae Mahi -25°C ~ 75°C
Tuhinga - Te tinana Nickel-Plated Brass Te Tae Kaituku Taeke 3 Weeks
Tiaki Ingoa IP67 Tohu LED
Whakaahuatanga Taipitopito Proximity Sensor 2.362" (60mm) IP67 Cylinder, Threaded - M8