MM08-60APO-ZT0
SICKSICK
SICK
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MM08-60APO-ZT0
Kaihanga / Waitohu: SICK
Whakaahuatanga hua PNP NC M8 QD
Ngā Rauemi:
Waehere Stock 947 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 947 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MM08-60APO-ZT0
Tau Wae MM08-60APO-ZT0 Kaihanga SICK
Whakaahuatanga PNP NC M8 QD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 947 pcs Pepa Raraunga
Tuhinga o mua 10 V ~ 30 V Momo -
Kāhua Whakamutunga Connector Raupapa -
Paa / Case Cylinder, Threaded - M8 Momo putanga NC
Ētahi Ingoa 1069742 Tae Mahi -25°C ~ 75°C
Me tuhi 60.00mm Te Tae Kaituku Taeke 3 Weeks
Rautanga 1kHz Whakaahuatanga Taipitopito Magnetic Magnet NC Connector Cylinder, Threaded - M8