MM08-60ANS-ZUK
SICKSICK
SICK
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MM08-60ANS-ZUK
Kaihanga / Waitohu: SICK
Whakaahuatanga hua NPN NO 2M CBL
Ngā Rauemi:
Waehere Stock 850 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 850 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MM08-60ANS-ZUK
Tau Wae MM08-60ANS-ZUK Kaihanga SICK
Whakaahuatanga NPN NO 2M CBL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 850 pcs Pepa Raraunga
Tuhinga o mua 10 V ~ 30 V Momo -
Kāhua Whakamutunga Cable Leads Raupapa -
Paa / Case Cylinder, Threaded - M8 Ētahi Ingoa 1040066
Tae Mahi -25°C ~ 75°C Me tuhi 60.00mm
Te Tae Kaituku Taeke 3 Weeks Rautanga 1kHz