CM30-25NPP-EC1
SICKSICK
CM30-25NPP-EC1 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CM30-25NPP-EC1
Kaihanga / Waitohu: SICK
Whakaahuatanga hua SENSOR PROX PNP-NC 25MM M30
Ngā Rauemi: CM30-25NPP-EC1.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 953 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 953 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CM30-25NPP-EC1
Tau Wae CM30-25NPP-EC1 Kaihanga SICK
Whakaahuatanga SENSOR PROX PNP-NC 25MM M30 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 953 pcs Pepa Raraunga CM30-25NPP-EC1.pdf
Tuhinga o mua 10 V ~ 36 V Kāhua Whakamutunga Connector
Te whakangungu Unshielded Raupapa -
Momo Pato Capacitive Te Whakaaro Tae 0.157" ~ 0.984" (4mm ~ 25mm)
Nga Urupare Whakautu 50Hz Paa / Case Cylinder, Threaded - M30
Momo putanga PNP-NC, 4-Wire Ētahi Ingoa 1882-1524
Tae Mahi -30°C ~ 85°C (TA) Tuhinga - Te tinana Plastic
Te Tae Kaituku Taeke 3 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Ingoa IP68, IP69K Tohu LED
Whakaahuatanga Taipitopito Capacitive Proximity Sensor 0.157" ~ 0.984" (4mm ~ 25mm) IP68, IP69K Cylinder, Threaded - M30