CM30-25NPP-KC1
SICKSICK
CM30-25NPP-KC1 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CM30-25NPP-KC1
Kaihanga / Waitohu: SICK
Whakaahuatanga hua SENSOR PROX PNP-NC 25MM M30
Ngā Rauemi: CM30-25NPP-KC1.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CM30-25NPP-KC1
Tau Wae CM30-25NPP-KC1 Kaihanga SICK
Whakaahuatanga SENSOR PROX PNP-NC 25MM M30 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 6043 pcs Pepa Raraunga CM30-25NPP-KC1.pdf
Tuhinga o mua 10 V ~ 36 V Kāhua Whakamutunga Connector
Te whakangungu Unshielded Raupapa -
Momo Pato Capacitive Te Whakaaro Tae 0.157" ~ 0.984" (4mm ~ 25mm)
Nga Urupare Whakautu 50Hz Paa / Case Cylinder, Threaded - M30
Momo putanga PNP-NC, 4-Wire Ētahi Ingoa 1882-1022
Tae Mahi -25°C ~ 80°C Tuhinga - Te tinana Plastic
Tiaki Ingoa IP67 Tohu LED
Whakaahuatanga Taipitopito Capacitive Proximity Sensor 0.157" ~ 0.984" (4mm ~ 25mm) IP67 Cylinder, Threaded - M30