CM30-16BNP-EW1
SICKSICK
SICK
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CM30-16BNP-EW1
Kaihanga / Waitohu: SICK
Whakaahuatanga hua SEN PROX M30 FLUSH NPN CBL
Ngā Rauemi:
Waehere Stock 678 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 678 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CM30-16BNP-EW1
Tau Wae CM30-16BNP-EW1 Kaihanga SICK
Whakaahuatanga SEN PROX M30 FLUSH NPN CBL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 678 pcs Pepa Raraunga
Tuhinga o mua 10 V ~ 36 V Kāhua Whakamutunga Cable
Te whakangungu Shielded Raupapa -
Momo Pato Capacitive Te Whakaaro Tae 0.118" ~ 0.630" (3mm ~ 16mm)
Nga Urupare Whakautu 50Hz Paa / Case Cylinder, Threaded - M30
Momo putanga NPN-NC/NO, 4-Wire Ētahi Ingoa 6058154
Tae Mahi -30°C ~ 85°C (TA) Tuhinga - Te tinana Plastic
Te Tae Kaituku Taeke 3 Weeks Tiaki Ingoa IP68, IP69K
Tohu No Indicator Whakaahuatanga Taipitopito Capacitive Proximity Sensor 0.118" ~ 0.630" (3mm ~ 16mm) IP68, IP69K Cylinder, Threaded - M30
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
CM30-25NPP-EC1
CM30-25NPP-EC1
Kaihanga: SICK
Whakaahuatanga: SENSOR PROX PNP-NC 25MM M30
I roto i te taonga: 953 pcs
Tikiake: CM30-25NPP-EC1.pdf
RFQ
CM3 LITE
CM3 LITE
Kaihanga: Raspberry Pi
Whakaahuatanga: COMPUTE MODULE RASPBERRYPI3 LITE
I roto i te taonga: 2182 pcs
Tikiake: CM3 LITE.pdf
RFQ
CM30-16BAP-KW1
CM30-16BAP-KW1
Kaihanga: SICK
Whakaahuatanga: SEN PROX M30 NO/NC 250VAC