100ST683M3225
Hua Hua
Tau Wae: 100ST683M3225
Kaihanga / Waitohu: Rubycon
Whakaahuatanga hua CAP FILM 0.068UF 20% 100VDC 1210
Ngā Rauemi: 100ST683M3225.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 100ST683M3225
Tau Wae 100ST683M3225 Kaihanga Rubycon
Whakaahuatanga CAP FILM 0.068UF 20% 100VDC 1210 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 51345 pcs Pepa Raraunga 100ST683M3225.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC - Te manawanui 0.068µF
Whakamutunga - Te Rahi Whenua Whenua -
Rahi / Rahi 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Raupapa PMLCAP®, ST
Ripa Tae - Raatau Rawa DC Link, DC Filtering Ko te poari 1210 (3225 Metric)
Ētahi Ingoa 100ST683M3225X Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks Waehanga Kaihanga 100ST683M3225
Life @ Temp. - Teitei - Tae (Max) 0.063" (1.60mm)
Ngā āhuatanga - Whakaahua nui 0.068µF ±20% Film Capacitor 100V Acrylic, Metallized 1210 (3225 Metric)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±20% Taitapa Dielectric Acrylic, Metallized
Whakaahuatanga CAP FILM 0.068UF 20% 100VDC 1210 I teie nei - Te rerenga 100V
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
100SXE6R8M
100SXE6R8M
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP ALUM POLY 6.8UF 20% 100V T/H
I roto i te taonga: 77233 pcs
Tikiake: 100SXE6R8M.pdf
RFQ
100ST683M3225
100ST683M3225
Kaihanga: Rubycon
Whakaahuatanga: CAP FILM 0.068UF 20% 100VDC 1210