100SXE6R8M
PanasonicPanasonic
100SXE6R8M Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 100SXE6R8M
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP ALUM POLY 6.8UF 20% 100V T/H
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 100SXE6R8M
Tau Wae 100SXE6R8M Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP ALUM POLY 6.8UF 20% 100V T/H Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Putanga - Kua tohua 100V Momo Polymer
Te manawanui ±20% Te Rahi Whenua Whenua -
Rahi / Rahi 0.315" Dia (8.00mm) Raupapa OS-CON™, SXE
Ripple Current @ Low Frequency 55mA @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 1.1A @ 100kHz
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa P122447
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Te Tae Kaituku Taeke 15 Weeks
Life @ Temp. 1000 Hrs @ 125°C Te Whakahaere Arataki 0.138" (3.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.276" (7.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 60 mOhm @ 100kHz Whakaahuatanga Taipitopito 6.8µF 100V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 60 mOhm @ 100kHz 1000 Hrs @ 125°C
Te kaha 6.8µF Nga tono General Purpose