100ST472M3216
Hua Hua
Tau Wae: 100ST472M3216
Kaihanga / Waitohu: Rubycon
Whakaahuatanga hua CAP FILM 4700PF 20% 100VDC 1206
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 100ST472M3216
Tau Wae 100ST472M3216 Kaihanga Rubycon
Whakaahuatanga CAP FILM 4700PF 20% 100VDC 1206 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 69668 pcs Pepa Raraunga
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 100V Whakaaetanga Ngaohiko - AC -
Te manawanui ±20% Whakamutunga Solder Pads
Rahi / Rahi 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Raupapa PMLCAP®, ST
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 1206 (3216 Metric) Ētahi Ingoa 100ST0.0047M3216X
100ST0.0047M3216X-ND
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.047" (1.20mm)
Ngā āhuatanga - Rauemi Dielectric Acrylic, Metallized
Whakaahuatanga Taipitopito 4700pF Film Capacitor 100V Acrylic, Metallized 1206 (3216 Metric) Te kaha 4700pF