CSR2512C0R0015F
RiedonRiedon
CSR2512C0R0015F Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CSR2512C0R0015F
Kaihanga / Waitohu: Riedon
Whakaahuatanga hua RES 0.0015 OHM 1% 3W 2512
Ngā Rauemi: 1.CSR2512C0R0015F.pdf2.CSR2512C0R0015F.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CSR2512C0R0015F
Tau Wae CSR2512C0R0015F Kaihanga Riedon
Whakaahuatanga RES 0.0015 OHM 1% 3W 2512 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 331153 pcs Pepa Raraunga 1.CSR2512C0R0015F.pdf2.CSR2512C0R0015F.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±50ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 2512 Rahi / Rahi 0.250" L x 0.118" W (6.35mm x 3.00mm)
Raupapa CSR Tuhinga 1.5 mOhms
Mana (Watts) 3W Packaging Tape & Reel (TR)