CSR2512C0R001F
RiedonRiedon
CSR2512C0R001F Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CSR2512C0R001F
Kaihanga / Waitohu: Riedon
Whakaahuatanga hua RES 0.001 OHM 1% 3W 2512
Ngā Rauemi: 1.CSR2512C0R001F.pdf2.CSR2512C0R001F.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CSR2512C0R001F
Tau Wae CSR2512C0R001F Kaihanga Riedon
Whakaahuatanga RES 0.001 OHM 1% 3W 2512 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 362888 pcs Pepa Raraunga 1.CSR2512C0R001F.pdf2.CSR2512C0R001F.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±50ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 2512 Rahi / Rahi 0.250" L x 0.118" W (6.35mm x 3.00mm)
Raupapa CSR Tuhinga 1 mOhms
Mana (Watts) 3W Packaging Tape & Reel (TR)