CSR2512A0R05F
RiedonRiedon
CSR2512A0R05F Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CSR2512A0R05F
Kaihanga / Waitohu: Riedon
Whakaahuatanga hua RES 0.05 OHM 1% 2W 2512
Ngā Rauemi: 1.CSR2512A0R05F.pdf2.CSR2512A0R05F.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CSR2512A0R05F
Tau Wae CSR2512A0R05F Kaihanga Riedon
Whakaahuatanga RES 0.05 OHM 1% 2W 2512 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 371838 pcs Pepa Raraunga 1.CSR2512A0R05F.pdf2.CSR2512A0R05F.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±50ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 2512 Rahi / Rahi 0.252" L x 0.126" W (6.40mm x 3.20mm)
Raupapa CSR Tuhinga 50 mOhms
Mana (Watts) 2W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 2512 (6432 Metric) Ētahi Ingoa 696-1669-2
Tae Mahi -55°C ~ 170°C Tuhinga o mua 2
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 35 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.035" (0.90mm)
Ngā āhuatanga Current Sense Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 50 mOhms ±1% 2W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Current Sense Metal Element Te hanganga Metal Element