RT9818G-20GY
RichtekRichtek
RT9818G-20GY Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RT9818G-20GY
Kaihanga / Waitohu: Richtek
Whakaahuatanga hua IC VOLT DETECTOR 2.0V SC82
Ngā Rauemi: RT9818G-20GY.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RT9818G-20GY
Tau Wae RT9818G-20GY Kaihanga Richtek
Whakaahuatanga IC VOLT DETECTOR 2.0V SC82 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5119 pcs Pepa Raraunga RT9818G-20GY.pdf
Putanga - Tae 2V Momo Simple Reset/Power-On Reset
Pūrere Pūrere Whakarato SC-82 Raupapa -
Tautuhi Tautuhi 143 ms Minimum Tautuhi anō Active High
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case SC-82
Whakaputa Open Drain or Open Collector Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA)