RT9818G-20GVL
RichtekRichtek
Richtek
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RT9818G-20GVL
Kaihanga / Waitohu: Richtek
Whakaahuatanga hua IC VOLT DETECTOR 2.0V SOT23-3
Ngā Rauemi: RT9818G-20GVL.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RT9818G-20GVL
Tau Wae RT9818G-20GVL Kaihanga Richtek
Whakaahuatanga IC VOLT DETECTOR 2.0V SOT23-3 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5471 pcs Pepa Raraunga RT9818G-20GVL.pdf
Putanga - Tae 2V Momo Simple Reset/Power-On Reset
Pūrere Pūrere Whakarato SOT-23-3L Raupapa -
Tautuhi Tautuhi 143 ms Minimum Tautuhi anō Active High
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Whakaputa Open Drain or Open Collector Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA)