RT9818E-30GV
RichtekRichtek
Richtek
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RT9818E-30GV
Kaihanga / Waitohu: Richtek
Whakaahuatanga hua IC VOLT DETECTOR 3.0V SOT23-3
Ngā Rauemi: RT9818E-30GV.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RT9818E-30GV
Tau Wae RT9818E-30GV Kaihanga Richtek
Whakaahuatanga IC VOLT DETECTOR 3.0V SOT23-3 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5781 pcs Pepa Raraunga RT9818E-30GV.pdf
Putanga - Tae 3V Momo Simple Reset/Power-On Reset
Pūrere Pūrere Whakarato SOT-23-3 Raupapa -
Tautuhi Tautuhi 0 ms Typical Tautuhi anō Active High
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Whakaputa Open Drain or Open Collector Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA)