714FXE6-ST-80
Red Lion ControlsRed Lion Controls
Red Lion Controls
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 714FXE6-ST-80
Kaihanga / Waitohu: Red Lion Controls
Whakaahuatanga hua NETWORK SWITCH-MANAGED 14 PORT
Ngā Rauemi: 714FXE6-ST-80.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 16 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 16 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 714FXE6-ST-80
Tau Wae 714FXE6-ST-80 Kaihanga Red Lion Controls
He Rahinga Kei te wātea 16 pcs Pepa Raraunga 714FXE6-ST-80.pdf
Momotuhi - Whakauru 10 ~ 49VDC Momo Switch - Managed
Raupapa N-TRON® SFP / XFP Momo -
SFP / XFP Ports - Tae Mahi -40°C ~ 70°C
Tau o nga Ports 14 Momo Tae DIN Rail
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 2 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tiaki Ingoa -
Momo Hanga 100BASE-FX (Singlemode) Ports Taura 6
Momo Ripa 10/100 Ports Taura 8
Momo Hononga RJ45, ST Whirihoranga Fixed
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
714FXE6-SC-40
714FXE6-SC-40
Kaihanga: Red Lion Controls
Whakaahuatanga: NETWORK SWITCH-MANAGED 14 PORT
I roto i te taonga: 29 pcs
Tikiake: 714FXE6-SC-40.pdf
RFQ
714F
714F
Kaihanga: ebm-papst Inc.
Whakaahuatanga: FAN AXIAL 70X15MM 24VDC WIRE
I roto i te taonga: 3642 pcs
Tikiake: 714F.pdf
RFQ
714FX6-SC
714FX6-SC
Kaihanga: Red Lion Controls
I roto i te taonga: 40 pcs
Tikiake: 714FX6-SC.pdf
714A
714A
Kaihanga: Hammond Manufacturing
Whakaahuatanga: XFRMR LAMINATED 180VA CHAS MOUNT
I roto i te taonga: 1034 pcs
Tikiake: 714A.pdf