714FXE6-ST-40
Red Lion ControlsRed Lion Controls
Red Lion Controls
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 714FXE6-ST-40
Kaihanga / Waitohu: Red Lion Controls
Whakaahuatanga hua NETWORK SWITCH-MANAGED 14 PORT
Ngā Rauemi: 714FXE6-ST-40.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 28 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 28 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 714FXE6-ST-40
Tau Wae 714FXE6-ST-40 Kaihanga Red Lion Controls
He Rahinga Kei te wātea 28 pcs Pepa Raraunga 714FXE6-ST-40.pdf
Momotuhi - Whakauru 10 ~ 49VDC Momo Switch - Managed
Raupapa N-TRON® SFP / XFP Momo -
SFP / XFP Ports - Tae Mahi -40°C ~ 70°C
Tau o nga Ports 14 Momo Tae DIN Rail
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 2 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tiaki Ingoa -
Momo Hanga 100BASE-FX (Singlemode) Ports Taura 6
Momo Ripa 10/100 Ports Taura 8
Momo Hononga RJ45, ST Whirihoranga Fixed
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
714A
714A
Kaihanga: Hammond Manufacturing
Whakaahuatanga: XFRMR LAMINATED 180VA CHAS MOUNT
I roto i te taonga: 1034 pcs
Tikiake: 714A.pdf