RVXE-280-SB-071504
RayVioRayVio
RVXE-280-SB-071504 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RVXE-280-SB-071504
Kaihanga / Waitohu: RayVio
Whakaahuatanga hua EMITTER UV 280NM 150MA 4MW STAR
Ngā Rauemi: RVXE-280-SB-071504.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RVXE-280-SB-071504
Tau Wae RVXE-280-SB-071504 Kaihanga RayVio
Whakaahuatanga EMITTER UV 280NM 150MA 4MW STAR Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 5997 pcs Pepa Raraunga RVXE-280-SB-071504.pdf
Waimotu 280nm Puku - Whakamua (Vf) (Typ) 6.5V
Tirohia te Angle 120° Momo Ultraviolet (UV)
Raupapa XE Mahinga Rawa (Ie) Min @ Ki -
Packaging Tray Paa / Case Star Array
Ētahi Ingoa 1807-1004 Whakatakotoranga Top View
Tae Mahi 80°C (TJ) Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Whakaahuatanga Taipitopito Ultraviolet (UV) Emitter 280nm 6.5V 150mA 120° Star Array
I teie nei - DC Whakamua (Ki) (Max) 150mA