RVXD-280-SB-071005
RayVioRayVio
RVXD-280-SB-071005 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RVXD-280-SB-071005
Kaihanga / Waitohu: RayVio
Whakaahuatanga hua XD SERIES SMD-ON-SB,275-285NM, 3
Ngā Rauemi: RVXD-280-SB-071005.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RVXD-280-SB-071005
Tau Wae RVXD-280-SB-071005 Kaihanga RayVio
Whakaahuatanga XD SERIES SMD-ON-SB,275-285NM, 3 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 13025 pcs Pepa Raraunga RVXD-280-SB-071005.pdf
Waimotu 280nm Puku - Whakamua (Vf) (Typ) 7V
Tirohia te Angle - Momo Ultraviolet (UV)
Raupapa XD Mahinga Rawa (Ie) Min @ Ki -
Paa / Case Star Array Ētahi Ingoa 1807-1022
Whakatakotoranga Top View Tae Mahi 60°C (TJ)
Momo Tae Surface Mount Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks
Whakaahuatanga Taipitopito Ultraviolet (UV) Emitter 280nm 7V 100mA Star Array I teie nei - DC Whakamua (Ki) (Max) 100mA