RVXD-280-SM-071005
RayVioRayVio
RVXD-280-SM-071005 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RVXD-280-SM-071005
Kaihanga / Waitohu: RayVio
Whakaahuatanga hua XD SERIES SMD,275-285NM, 3-5MW 1
Ngā Rauemi: RVXD-280-SM-071005.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RVXD-280-SM-071005
Tau Wae RVXD-280-SM-071005 Kaihanga RayVio
Whakaahuatanga XD SERIES SMD,275-285NM, 3-5MW 1 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 26766 pcs Pepa Raraunga RVXD-280-SM-071005.pdf
Waimotu 280nm Puku - Whakamua (Vf) (Typ) 7V
Tirohia te Angle - Momo Ultraviolet (UV)
Raupapa XD Mahinga Rawa (Ie) Min @ Ki -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 2-SMD, No Lead Exposed Pad
Ētahi Ingoa 1807-1021-2 Whakatakotoranga Top View
Tae Mahi 60°C (TJ) Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks
Whakaahuatanga Taipitopito Ultraviolet (UV) Emitter 280nm 7V 100mA 2-SMD, No Lead Exposed Pad I teie nei - DC Whakamua (Ki) (Max) 100mA