FM-RRFQ2-433RP
RF SolutionsRF Solutions
FM-RRFQ2-433RP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FM-RRFQ2-433RP
Kaihanga / Waitohu: RF Solutions
Whakaahuatanga hua RECEIVER FM HYBRID
Ngā Rauemi: FM-RRFQ2-433RP.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FM-RRFQ2-433RP
Tau Wae FM-RRFQ2-433RP Kaihanga RF Solutions
He Rahinga Kei te wātea 4316 pcs Pepa Raraunga FM-RRFQ2-433RP.pdf
Tuhinga o mua 4.5 V ~ 5.5 V Pūrere Pūrere Whakarato Module
Raupapa - Whakaaroaro -103dBm
Packaging Bulk Paa / Case Module
Ētahi Ingoa FMRRFQ2-433
FMRRFQ2-433-ND
FMRRFQ2433
Tae Mahi -25°C ~ 80°C
Whakatika me te Kawa FM Rahi Mahara -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Rautanga 433.92MHz
Ngā āhuatanga RSSI Equipped Whakaahuatanga Taipitopito - RF Receiver FM 433.92MHz -103dBm 9.6kbps PCB, Surface Mount Module
Tau Raraunga (Max) 9.6kbps Atanga Raraunga PCB, Through Hole
I teie nei - Te fariiraa 5.7mA Nga tono Car Alarms, Remote Sensing, Wireless Security
Hononga Antenna PCB, Surface Mount
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
FM-RTFQ1A-433P
FM-RTFQ1A-433P
Kaihanga: RF Solutions
Whakaahuatanga: TRANSMITTER FM HYBRID 433MHZ
I roto i te taonga: 12341 pcs
Tikiake: FM-RTFQ1A-433P.pdf
RFQ
FM-RTFQ2-433P
FM-RTFQ2-433P
Kaihanga: RF Solutions
Whakaahuatanga: TRANSMITTER FM 433MHZ SIL 250M
I roto i te taonga: 10353 pcs
Tikiake: FM-RTFQ2-433P.pdf
RFQ
FM-9
FM-9
Kaihanga: Essentra Components
Whakaahuatanga: FAN MNT RIVET BLK 40A DUROMETER
Tikiake: FM-9.pdf
FM-RTFQ1-433SO
FM-RTFQ1-433SO
Whakaahuatanga: TRANSMITTER FM MOD 433.92MHZ DIL
Tikiake: FM-RTFQ1-433SO.pdf
FM-RRFQ1-315P
FM-RRFQ1-315P
Whakaahuatanga: RECEIVER FM HYBRID 315MHZ
Tikiake: FM-RRFQ1-315P.pdf
FM-8
FM-8
Kaihanga: Essentra Components
Whakaahuatanga: FAN MNT RIVET BLK 30A DUROMETER