FM-RRFQ1-433P
RF SolutionsRF Solutions
FM-RRFQ1-433P Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FM-RRFQ1-433P
Kaihanga / Waitohu: RF Solutions
Whakaahuatanga hua RECEIVER FM HYBRID 433MHZ
Ngā Rauemi: FM-RRFQ1-433P.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
6 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FM-RRFQ1-433P
Tau Wae FM-RRFQ1-433P Kaihanga RF Solutions
Whakaahuatanga RECEIVER FM HYBRID 433MHZ Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4721 pcs Pepa Raraunga FM-RRFQ1-433P.pdf
Tuhinga o mua 4.5 V ~ 5.5 V Pūrere Pūrere Whakarato Module