FM-RRFQ1-433CTC
RF SolutionsRF Solutions
RF Solutions
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FM-RRFQ1-433CTC
Kaihanga / Waitohu: RF Solutions
Whakaahuatanga hua PG50 SIL RX MODULE CERAMIC FM433
Ngā Rauemi: FM-RRFQ1-433CTC.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FM-RRFQ1-433CTC
Tau Wae FM-RRFQ1-433CTC Kaihanga RF Solutions
Whakaahuatanga PG50 SIL RX MODULE CERAMIC FM433 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 5925 pcs Pepa Raraunga FM-RRFQ1-433CTC.pdf
Tuhinga o mua 4.5 V ~ 5.5 V Pūrere Pūrere Whakarato 15-SIP
Raupapa * Whakaaroaro -103dBm
Tae Mahi -25°C ~ 80°C Whakatika me te Kawa FM
Rahi Mahara - Rautanga 433.92MHz
Ngā āhuatanga RSSI Equipped Whakaahuatanga Taipitopito * RF Receiver FM 433.92MHz -103dBm 9.6kbps PCB, Surface Mount 15-SIP
Tau Raraunga (Max) 9.6kbps Atanga Raraunga -
I teie nei - Te fariiraa 5.7mA Nga tono Car Alarms, Remote Sensing, Wireless Security
Hononga Antenna PCB, Surface Mount
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
FM-7
FM-7
Kaihanga: Essentra Components
Whakaahuatanga: RIVET FAN MOUNT BLACK
I roto i te taonga: 399655 pcs
Tikiake: FM-7.pdf
RFQ
FM-RTFQ1-433SO
FM-RTFQ1-433SO
Kaihanga: RF Solutions
Whakaahuatanga: TRANSMITTER FM MOD 433.92MHZ DIL
I roto i te taonga: 8143 pcs
Tikiake: FM-RTFQ1-433SO.pdf
RFQ
FM-RTFQ1-315P
FM-RTFQ1-315P
Kaihanga: RF Solutions
Whakaahuatanga: TRANSMITTER
Tikiake: FM-RTFQ1-315P.pdf
FM-9
FM-9
Kaihanga: Essentra Components
Whakaahuatanga: FAN MNT RIVET BLK 40A DUROMETER
Tikiake: FM-9.pdf
FM-RTFQ1-433
FM-RTFQ1-433
Whakaahuatanga: TRANSMITTER FM HYBRID 433MHZ
Tikiake: FM-RTFQ1-433.pdf
FM-RTFQ1-433PSO
FM-RTFQ1-433PSO
Whakaahuatanga: TRANSMITTER FM MOD 433.92MHZ
Tikiake: FM-RTFQ1-433PSO.pdf
FM-5
FM-5
Tikiake: FM-5.pdf
FM-RRFQ1-433P
FM-RRFQ1-433P
Whakaahuatanga: RECEIVER FM HYBRID 433MHZ
Tikiake: FM-RRFQ1-433P.pdf
FM-6
FM-6
Tikiake: FM-6.pdf
Whakaahuatanga: RECEIVER FM HYBRID 315MHZ
Tikiake: FM-RRFQ1-315P.pdf
FM-8
FM-8
Whakaahuatanga: FAN MNT RIVET BLK 30A DUROMETER
Tikiake: FM-8.pdf
FM-RRFQ2-433RP
FM-RRFQ2-433RP
Whakaahuatanga: RECEIVER FM HYBRID
Tikiake: FM-RRFQ2-433RP.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel