FLEXI-TNC90-433
RF SolutionsRF Solutions
RF Solutions
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FLEXI-TNC90-433
Kaihanga / Waitohu: RF Solutions
Whakaahuatanga hua RF ANT 433MHZ WHIP TILT SMA MALE
Ngā Rauemi: FLEXI-TNC90-433.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FLEXI-TNC90-433
Tau Wae FLEXI-TNC90-433 Kaihanga RF Solutions
Whakaahuatanga RF ANT 433MHZ WHIP TILT SMA MALE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 11660 pcs Pepa Raraunga FLEXI-TNC90-433.pdf
VSWR 2 Whakamutunga Connector, SMA Male
Raupapa - Hoki Hoki -
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Connector Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tiaki Ingoa -
Teitei (Max) 5.650" (143.50mm) Hua 2dBi
Mahinga Rawe - Rangahau Rōpū UHF (300 MHz ~ 1 GHz)
Tautanga (Poari / Pae) 433MHz Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 433MHz General Purpose Whip, Tilt RF Antenna 2dBi Connector, SMA Male Connector Mount Nga tono General Purpose