FLEXI-BNC-868
RF SolutionsRF Solutions
FLEXI-BNC-868 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FLEXI-BNC-868
Kaihanga / Waitohu: RF Solutions
Whakaahuatanga hua RF ANT 868MHZ WHIP STR BNC CONN
Ngā Rauemi: FLEXI-BNC-868.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
14 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FLEXI-BNC-868
Tau Wae FLEXI-BNC-868 Kaihanga RF Solutions
Whakaahuatanga RF ANT 868MHZ WHIP STR BNC CONN Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 10604 pcs Pepa Raraunga FLEXI-BNC-868.pdf
VSWR - Whakamutunga Connector, BNC
Raupapa - Hoki Hoki -
Packaging - Tuhinga o mua 1
Momo Tae Connector Mount Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tiaki Ingoa -
Teitei (Max) - Hua -
Mahinga Rawe - Rangahau Rōpū UHF (300 MHz ~ 1 GHz)
Tautanga (Poari / Pae) 868MHz Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 868MHz General Purpose Whip, Straight RF Antenna Connector, BNC Connector Mount Nga tono General Purpose