FLEXI-BNC90-433
RF SolutionsRF Solutions
FLEXI-BNC90-433 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FLEXI-BNC90-433
Kaihanga / Waitohu: RF Solutions
Whakaahuatanga hua RF ANT 433MHZ WHIP TILT BNC CONN
Ngā Rauemi: FLEXI-BNC90-433.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FLEXI-BNC90-433
Tau Wae FLEXI-BNC90-433 Kaihanga RF Solutions
Whakaahuatanga RF ANT 433MHZ WHIP TILT BNC CONN Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 12338 pcs Pepa Raraunga FLEXI-BNC90-433.pdf
VSWR - Whakamutunga Connector, BNC
Raupapa - Hoki Hoki -
Packaging Bulk Ētahi Ingoa FLEXIBNC90433
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Connector Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tiaki Ingoa -
Teitei (Max) 5.669" (144.00mm) Hua -
Mahinga Rawe - Rangahau Rōpū UHF (300 MHz ~ 1 GHz)
Tautanga (Poari / Pae) 433MHz Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 433MHz Whip, Tilt RF Antenna Connector, BNC Connector Mount Nga tono -
Momo Antenna Whip, Tilt
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
FLEX-14-7-10
FLEX-14-7-10
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: SWITCH REED SPST-NO 350MA 140V
I roto i te taonga: 112983 pcs
Tikiake: FLEX-14-7-10.pdf
RFQ
FLEX3
FLEX3
Kaihanga: Amprobe
Whakaahuatanga: TRANS FLEX CURRNT DM-IIIS 3000A