RP60-243.3SG
RECOM PowerRECOM Power
RP60-243.3SG Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RP60-243.3SG
Kaihanga / Waitohu: RECOM Power
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 3.3V 60W
Ngā Rauemi: RP60-243.3SG.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 793 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 793 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
4 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RP60-243.3SG
Tau Wae RP60-243.3SG Kaihanga RECOM Power
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 3.3V 60W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 793 pcs Pepa Raraunga RP60-243.3SG.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 3.3V Putanga - Whakamotu 1.6kV
Momotuhi - Input (Min) 18V Ngaohihi - Whakauru (Max) 36V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 2.00" L x 2.00" W x 0.40" H (50.8mm x 50.8mm x 10.2mm)
Raupapa POWERLINE RP60-G Mana (Watts) 60W
Packaging Tube Paa / Case 8-DIP Module
Ētahi Ingoa 30001107
RP60243.3SG
Tae Mahi -40°C ~ 40°C
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks
He pai 89% Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 14A 18V - 36V Input
Nama - Whakaputa (Max) 14A Ngā Āhuatanga Mana Enable, Active High