RP60-2415SG
RECOM PowerRECOM Power
RP60-2415SG Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RP60-2415SG
Kaihanga / Waitohu: RECOM Power
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 15V 60W
Ngā Rauemi: RP60-2415SG.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RP60-2415SG
Tau Wae RP60-2415SG Kaihanga RECOM Power
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 15V 60W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1240 pcs Pepa Raraunga RP60-2415SG.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 15V Putanga - Whakamotu 1.6kV
Momotuhi - Input (Min) 18V Ngaohihi - Whakauru (Max) 36V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 2.00" L x 2.00" W x 0.40" H (50.8mm x 50.8mm x 10.2mm)
Raupapa POWERLINE RP60-G Mana (Watts) 60W
Packaging Tube Paa / Case 8-DIP Module
Ētahi Ingoa 30000958
RP60-2415SG-ND
RP602415SG
Tae Mahi -40°C ~ 40°C
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks
He pai 90% Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 15V 4A 18V - 36V Input
Nama - Whakaputa (Max) 4A Ngā Āhuatanga Mana Enable, Active High
Ngā Hua e hāngai ana
RP60-2415SG-HC
RP60-2415SG-HC
Kaihanga: RECOM Power
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 15V 60W