RP60-4805SG
RECOM PowerRECOM Power
RP60-4805SG Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RP60-4805SG
Kaihanga / Waitohu: RECOM Power
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 5V 60W
Ngā Rauemi: RP60-4805SG.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 867 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 867 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
4 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RP60-4805SG
Tau Wae RP60-4805SG Kaihanga RECOM Power
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 5V 60W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 867 pcs Pepa Raraunga RP60-4805SG.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 5V Putanga - Whakamotu 1.6kV
Momotuhi - Input (Min) 36V Ngaohihi - Whakauru (Max) 75V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 2.00" L x 2.00" W x 0.40" H (50.8mm x 50.8mm x 10.2mm)
Raupapa POWERLINE RP60-G Mana (Watts) 60W
Packaging Tube Paa / Case 8-DIP Module
Ētahi Ingoa 30001037
RP604805SG
Tae Mahi -40°C ~ 40°C
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks
He pai 90% Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 12A 36V - 75V Input
Nama - Whakaputa (Max) 12A Ngā Āhuatanga Mana Enable, Active High
Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
RP60-2415SG/N
RP60-2415SG/N
Kaihanga: RECOM Power
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 15V 60W
I roto i te taonga: 877 pcs
Tikiake: RP60-2415SG/N.pdf
RFQ
RP60-4805SG/N
RP60-4805SG/N
Kaihanga: RECOM Power
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 5V 60W