RP40-480512TG
RECOM PowerRECOM Power
RP40-480512TG Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RP40-480512TG
Kaihanga / Waitohu: RECOM Power
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 5V +/-12V 40W
Ngā Rauemi: RP40-480512TG.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
4 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RP40-480512TG
Tau Wae RP40-480512TG Kaihanga RECOM Power
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 5V +/-12V 40W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1013 pcs Pepa Raraunga RP40-480512TG.pdf
Putanga - Whakaputa 3 -12V Putanga - Mahi 2 12V
Putanga - Whakaputa 1 5V Putanga - Whakamotu 1.6kV
Momotuhi - Input (Min) 36V Ngaohihi - Whakauru (Max) 75V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 2.00" L x 2.00" W x 0.40" H (50.8mm x 50.8mm x 10.2mm)
Raupapa POWERLINE RP40-G Mana (Watts) 40W
Packaging Tube Paa / Case 9-DIP Module
Ētahi Ingoa 30000481
RP40480512TG
Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Tau o nga Hua 3 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks
He pai 88% Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 3 Output 5V 12V -12V 6A, 400mA, 400mA 36V - 75V Input
Nama - Whakaputa (Max) 6A, 400mA, 400mA Ngā Āhuatanga Mana Enable, Active High