RP40-243.3SGW
RECOM PowerRECOM Power
RP40-243.3SGW Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RP40-243.3SGW
Kaihanga / Waitohu: RECOM Power
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 3.3V 40W
Ngā Rauemi: RP40-243.3SGW.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
4 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RP40-243.3SGW
Tau Wae RP40-243.3SGW Kaihanga RECOM Power
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 3.3V 40W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1114 pcs Pepa Raraunga RP40-243.3SGW.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 3.3V Putanga - Whakamotu 1.6kV
Momotuhi - Input (Min) 9V Ngaohihi - Whakauru (Max) 36V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 2.00" L x 2.00" W x 0.40" H (50.8mm x 50.8mm x 10.2mm)
Raupapa POWERLINE RP40-GW Mana (Watts) 40W
Packaging Tube Paa / Case 8-DIP Module
Ētahi Ingoa 30000884
RP40243.3SGW
Tae Mahi -40°C ~ 55°C
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks
He pai 86% Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 10A 9V - 36V Input
Nama - Whakaputa (Max) 10A Ngā Āhuatanga Mana Enable, Active High