RP40-480515TG/HC
RECOM PowerRECOM Power
RP40-480515TG/HC Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RP40-480515TG/HC
Kaihanga / Waitohu: RECOM Power
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 5V +/-15V 40W
Ngā Rauemi: RP40-480515TG/HC.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 992 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 992 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
12 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RP40-480515TG/HC
Tau Wae RP40-480515TG/HC Kaihanga RECOM Power
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 5V +/-15V 40W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 992 pcs Pepa Raraunga RP40-480515TG/HC.pdf
Putanga - Whakaputa 3 -15V Putanga - Mahi 2 15V
Putanga - Whakaputa 1 5V Putanga - Whakamotu 1.6kV
Momotuhi - Input (Min) 36V Ngaohihi - Whakauru (Max) 75V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 2.00" L x 2.00" W x 0.40" H (50.8mm x 50.8mm x 10.2mm)
Raupapa POWERLINE RP40-G Mana (Watts) 40W
Packaging Tube Paa / Case 9-DIP Module
Ētahi Ingoa 30002049
RP40480515TG/HC
Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Tau o nga Hua 3 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks
He pai 88% Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 3 Output 5V 15V -15V 6A, 300mA, 300mA 36V - 75V Input
Nama - Whakaputa (Max) 6A, 300mA, 300mA Ngā Āhuatanga Mana Enable, Active High