RCD-48-1.20/M
RECOM PowerRECOM Power
RCD-48-1.20/M Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RCD-48-1.20/M
Kaihanga / Waitohu: RECOM Power
Whakaahuatanga hua LED SUPP CC BUCK 2-56V 1.2A 7DIP
Ngā Rauemi: RCD-48-1.20/M.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
29 pcs
58 pcs
116 pcs
261 pcs
522 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RCD-48-1.20/M
Tau Wae RCD-48-1.20/M Kaihanga RECOM Power
Whakaahuatanga LED SUPP CC BUCK 2-56V 1.2A 7DIP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5964 pcs Pepa Raraunga RCD-48-1.20/M.pdf
Taumaha 0.036 lb (16.33g) Putanga - Whakaputa 2 ~ 56 V
Momotuhi - Input (Min) 9V Ngaohihi - Whakauru (Max) 60V
Momo Constant Current Topology Buck
Rahi / Rahi 1.28" L x 0.62" W x 0.44" H (32.6mm x 16.0mm x 11.2mm) Raupapa LIGHTLINE RCD-48
Mana (Watts) 67W Packaging Tube
Paa / Case 7-DIP Module Ētahi Ingoa 80000058
RCD481.20/M
RCD48120M
Tae Mahi 0°C ~ 50°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga Remote On/Off, SCP He pai 96%
Te whakaheke Analog, PWM Whakaahuatanga Taipitopito 1.2A 2 ~ 56 V Constant Current LED Driver Buck Topology 1 Output
Nama - Whakaputa (Max) 1.2A Whakaaetanga EN, UL